Przejdź do stopki

Zostali wicemistrzami powiatu

Treść

Sukcesem zakończył się występ drużyn reprezentujących naszą gminę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W rywalizacji szkół podstawowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców wywalczyli drugie miejsca.

21 marca 2017 r. w hali sportowej przy ZS w Mordarce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w mini piłce siatkowej chłopców. W turnieju udział wzięło 9 zespołów ze szkół podstawowych powiatu limanowskiego. Mistrzem powiatu zostali chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Olszówce. Miejsce drugie zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamienicy, a trzecie przypadło Szkole Podstawowej w Szczyrzycu.

W kategorii dziewcząt zawody rozegrano 22 marca 2017 r. Do turnieju zgłosiło się 9 z naszego powiatu. Mistrzem powiatu zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej, wicemistrzostwo wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamienicy, a trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Młyńczysk.

Zawody zorganizowali: ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.

Źródło/foto: MOS Limanowa