Znamy laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego
Treść
Znamy laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy.
W konkursie wzięło udział 208 uczniów, których prace oceniali: Maria Winkiewicz (pracownik GOK - bibliotekarz) - przewodnicząca, Zofia Kuchnia (Pełnomocnik Wójta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), Maria Franczyk (emerytowany nauczyciel), Wiktoria Duda (emerytowany nauczyciel).
Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:
KATEGORIA: Grupy przedszkolne i klasy „0” – „Ozdoby choinkowe”
I miejsce:
- Jakub Hyrc – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Eryk Faron – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
- Martyna Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
II miejsce:
- Jan Faron – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Jakub Kędroń – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
- Sebastian Gromala – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
- Kamila Rusnak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
III miejsce:
- Justyna Chryczyk – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu
- Aleksandra Owsianka – Szkoła i Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
- Malwina Adamczyk – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy
- Aleksandra Rusnak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
- Aneta Kuziel - Szkoła i Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
Wyróżnienie:
- Przemysław Majewski – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu
- Wojciech Nowak – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
- Magdalena Kapłaniak - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Paweł Wierzycki – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
- Anna Zygarowicz - Przedszkole Samorządowe w Kamienicy
KATEGORIA: Klasy I – III Szkoła Podstawowa – „Ozdoby choinkowe”
I miejsce:
- Marek Tomera – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
- Filip Tokarczyk – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
- Katarzyna Rusnak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
- Łucja Wojtas – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
II miejsce:
- Weronika Kaim – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Kamil Klag – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu
- Żaneta Rusnak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
- Jan Syjud – Szkoła i Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
- Liliana Faltyn – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Oskar Wierzycki - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu
III miejsce:
- Aleksandra Pasoń – Szkoła i Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
- Maciej Chlipała – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
- Maria Augustyn – Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Szymon Wąchała – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
Wyróżnienie:
- Agnieszka Faron - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu
- Aleksandra Faltyn – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
- Marian Gancarczyk – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu
- Martyna Faltyn – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Łukasz Nowak – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
KATEGORIA: Klasy IV – VI Szkoła Podstawowa – „Stroik Bożonarodzeniowy”
I miejsce:
- Klaudia Jurkowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
- Katarzyna Opyd – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
- Kamil Opyd – Szkoła i Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
- Karolina Gromala – Szkoła i Podstawowa Nr 2 w Kamienicy
II miejsce:
- Izabela Talar – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Piotr Witteczek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
- Klaudia Gierczyk – Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Gabriela Janeczek – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
III miejsce:
- Kacper Gorczowski – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
- Aleksandra Lasyk – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
- Agnieszka Krajewska – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
- Karolina Augustyniak - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
Wyróżnienie:
- Marzena Mikołajczyk – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
- Damian Zbozień – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
- Anna Sopata – Szkoła Podstawowa w Zasadnem
KATEGORIA: GIMNAZJUM – „Stroik Bożonarodzeniowy”
I miejsce:
- Dorota Gorczowska – Gimnazjum w Kamienicy
- Elżbieta Gierczyk – Gimnazjum w Kamienicy
- Weronika Migacz – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zalesiu
II miejsce:
- Łukasz Wierzycki – Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
- Patrycja Syjud – Gimnazjum w Kamienicy
- Przemysław Talar – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
III miejsce:
- Jan Wąchała - Gimnazjum w Kamienicy
- Adam Rusnak - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
- Dominika Rusnarczyk – Gimnazjum w Kamienicy
- Barbara Rusnak – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
Wyróżnienie:
- Agata Chlipała - Gimnazjum w Kamienicy
- Konstancja Gromala - Gimnazjum w Kamienicy
- Aurelia Gromala - Gimnazjum w Kamienicy
- Oliwia Faron – Gimnazjum w Kamienicy
- Mateusz Szczepaniak - Gimnazjum w Kamienicy
- Błażej Groń - Gimnazjum w Kamienicy