Przejdź do stopki

Zostali wicemistrzami powiatu

Treść

8 grudnia 2015 r. w hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w ramach Gimnazjady Młodzieży.

Udany występ w zawodach zanotowali reprezentujący naszą gminę kamieniccy gimnazjaliści, którzy wywalczyli wicemistrzostwo powiatu.

W zawodach wzięło udział 9 zespołów, które rywalizowały w 3 grupach systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów. Do finału awansowały trzy zespoły, które zwyciężyły w swoich grupach.

W rywalizacji grupowej chłopcy z Gimnazjum w Kamienicy pokonali rówieśników z Mszany Dolnej 2:1 oraz ekipę Tymbarku 2:0, awansując do ścisłego finału.

W decydujących meczach finałowych nasi gimnazjaliści zwyciężyli Pisarzową 2:1 oraz nieznacznie ulegli Laskowej 1:2, zajmując drugie miejsce w turnieju.